Anmälnings- och Uttagningsformulär för orienteringsungdomar i Östergötland

Startsidan | Anmälda till läger | Klubbledarsida | Registera dig | Logga in

Anmälda till läger

Här visas vilka som anmält sig till de olika lägren som arrangeras under året. Genom att klicka på rubrikerna kan tabellen sorteras efter namn, klubb eller läger.

Nr. Namn Klubb Försäsong.l Riksläger USM.l Eftersäsong.l
Arvid SvenssonBjörkfors GoIFXXX
Katie SamuelssonBjörkfors GoIFX
Ellen LindforsBjörkfors GoIFXXX
Elis BönnerBjörkfors GoIFXXX
Frida SamuelssonBjörkfors GoIFXX
Alva LindforsBjörkfors GoIFX
Albin KjellbergBjörkfors GoIFXXXX
Vilgot KempeOK DenselnX
Hugo BraamOK DenselnXX
Wilmer KempeOK DenselnXXX
Elis PetersonOK DenselnXX
Rasmus KarlssonOK DenselnXX
David StrömbäckOK DenselnXX
Hilda BrantvallOK DenselnX
Elias SjöwallOK DenselnX
Wilhelm LarssonLinköpings OKXXX
Stina BerggrenLinköpings OKX
Hannah ÅkerblomLinköpings OKX
Linus SöderbergLinköpings OKX
Kristin HerberthsonLinköpings OKXX
Frida SöderqvistLinköpings OKX
Elin KjellmanLinköpings OKXXX
Erik SjöstrandLinköpings OKX
Ludvig ErikssonLinköpings OKXX
Lova ElnegårdLinköpings OKXXX
Edvin AttingLinköpings OKXX
Lucas BerggrenLinköpings OKXX
Olle MalmströmLinköpings OKXXX
Ebba Skullman Linköpings OKXX
Otto ÅkerblomLinköpings OKX
Love OtterströmLinköpings OKX
Kjellman OscarLinköpings OKX
Theo ÅrbrinkLinköpings OKXX
Johan ÅrbrinkLinköpings OKXXXX
Ludvig EronnLinköpings OKXX
Greta BerglundLinköpings OKX
Sigrid ForsmanLinköpings OKX
Alva ForsmanLinköpings OKX
Sigrid LjunggrenLinköpings OKXX
Vilgot ElnegårdLinköpings OKXX
Stina SöderqvistLinköpings OKXX
Maximilian NathLinköpings OKX
Ida WaernqvistNAIS OKXX
Ingen PersonNAIS OKX
Gustav GranströmNAIS OKX
Mattis GranströmNAIS OKX
Nora PeterssonNAIS OKX
Francesco SavaniSkogspojkarnas OKX
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OKXX
Wilma FahlstedtSkogspojkarnas OKX
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OKXXX
Sofie EttlingSkogspojkarnas OKXX
Alice EttlingSkogspojkarnas OKXX
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OKX
Elias OhlssonTjällmo-Godegårds OKX
Karl HjärtsjöTjällmo-Godegårds OKXXX
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OKXXX
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OKX
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OKXXX
Oskar CarlqvistTjällmo-Godegårds OKX
Ebba HjärtsjöTjällmo-Godegårds OKXX
Ludvig CarlqvistTjällmo-Godegårds OKXXX
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OKX
Daniel JonssonTjällmo-Godegårds OKXX
Vincent DahmGoIF TjalveX
Adam LundbyGoIF TjalveXX
Tilda MalmströmGoIF TjalveX
Stella RosengrenGoIF TjalveXXX
Klara ZimmermanGoIF TjalveXXX
Simon FlankegårdGoIF TjalveXX
Valter FredrikssonGoIF TjalveX
Alva KarlssonOK KolmårdenX
Kerstin LjungemyrOK KolmårdenXX
Sverre RöjgårdOK KolmårdenXX
Carl HedegårdOK KolmårdenXXX
Yrsa RöjgårdOK KolmårdenX
Johanna KleistBoxholm-Mjölby OLX
Moa Kleist Boxholm-Mjölby OLX
Alexander KarlströmBoxholm-Mjölby OLX
Irma FrisellBoxholm-Mjölby OLX
Johanna AnderssonBoxholm-Mjölby OLX
Mille LangerOK RoxenX
Jennifer NyströmOK RoxenX
Ida HjortOK RoxenXXX
Moa PihlströmOK RoxenXX
Rasmus VibergOK RoxenXX
Fanny WalterssonOK RoxenX
Mindra LangerOK RoxenXX
Jacob PåledalOK RoxenX
Rasmus PåledalOK RoxenX
Tilde EvebornOK RoxenX
Pontus ÖstemarFinspångs SOKXXX
Moa GöhlFinspångs SOKX
Sofie VindFinspångs SOKX
Alice JohanssonFinspångs SOKXX
Jensine SvenssonFinspångs SOKX
Emil ÖstemarFinspångs SOKXX
Emma EngströmFinspångs SOKX
Maja HarryssonFinspångs SOKXX
Cornelia LarssonFinspångs SOKX